Home >> >> درب


شرکت نبوغ سرمایش طیف وسیعی از درب ها برای سردخانه ها، اطاق های انجماد و واحد های صنعتی تولید می نماید. تنوع راهکارهای ارایه شده از طرف نبوغ سرمایش بر پایه طیف جامعی از درب های استاندارد لولایی، کشویی و خودکار تکی با دوتایی با رویه های فولاد ضد زنگ، گالوانیزه، یا رنگی با حداکثر ارتفاع 3400 میلیمتر و عرض درب تک 2400 میلیمتر. با لوازم جانبی انتخابی شامل: قفل با ساز و کار باز کردن اظطراری از داخل و صفحه محافظ درب قابل ارایه می باشد

دربهای سردخانه ای:
طراحی با هدف صنایع غذایی و دارای 100 میلیمتر پولی اورتان تزریق شده می باشد

دربهای اطاقهای انجماد:
طراحی با هدف صنایع غذایی و دارای 1500 میلمنتر پولی اورتان تزریق شده با نوارهای گرمایشی برقی جاگذاری شده جهت جلوگیری از هرگونه یخزدگی هوای مرطوب ناخواسته.

دربهای پی وی سی:
دربهای گردان پی وی سی برای ورودی هایی که خطر خشکی و یا انتقال حرارت در اثر ورود هوای بیرون وجود داشته باشد استفاده می شوند.

دربهای صنعتی:
برای جلوگیری از ورود هوا با کاربری های متفاوت مانند آزمایشگاه ها. در صورت نیاز دربهای دوتایی با پنجره های پلاستیکی قابل نصب می باشد.

دربهای دستی:
با تحقیقات مداوم، شرکت نبوغ سرمایش کیفیت بالای بر مبنای استاندارد برای کاربران خود جهت کاربری آسان و کمترین تعمیرات تامین نموده است.

دربهای اتوماتیک:
با بهره گیری از چرخدنده های تعبیه شده در شیارهای حرکتی دربهای تمامی فعالیت درب به صورت خود کار قابل اجرا می باشد، با استفاده از کلید تعبیه شده در کنار درب یا با استفاده از کنترل های بیسیم.

go back to where you came from